Narodil jsem se 22. dubna 1970 a většinu svého života jsem prožil v menší obci na Slovácku, v Radějově.  

Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu na dnešní Masarykově univerzitě a stal jsem se učitelem pro 1. stupeň základní školy. Po studiích jsem začal učit na základní škole v Moravském Písku, později jsem se vrátil učit k nám, do Radějova. V roce 2002 jsem byl jmenován ředitelem ZŠ a MŠ Radějov. 

V letech 2010 – 2022 jsem v Radějově starostoval. Za tu dobu jsem společně se svými kolegy realizoval mnoho projektů, k těm největším patřila oprava a rozšíření základní školy, výstavba čistírny odpadních vod, výstavba kanalizace, vybudování sítě chodníků v obci, rekonstrukce hasičské zbrojnice a mnoho dalšího.  

Cokoliv jsem kdy dělal, snažil jsem se dělat tak, abych se vždy mohl každému podívat s čistým svědomím do očí. Možná i díky tomu přišla z území podpora, abych kandidoval na poslance Parlamentu ČR ve sněmovních volbách v roce 2021. U voleb jsem byl úspěšný a od roku 2021 vykonávám funkci poslance Parlamentu České republiky.  Po komunálních volbách v roce 2022 jsem již neusiloval o post starosty, ale zastupitelem obce Radějov zůstávám. Mohu se tak plně věnovat práci poslance zvoleného za Jihomoravský kraj. 

Jsem vášnivý muzikant a folklorista. Již 30 let hraji na cimbál v Cimbálové muzice Strážničan. Aktivně propaguji slováckou kulturu a umění, spolupracuji s místními umělci a jejich díla přivážím také do Prahy, včetně Poslanecké sněmovny. Kromě hudby mám rád fotbal, turistiku, cestování.